Tud-e valaki olyan kérdést

Ha van valami témád ami másokat is érdekelhet, itt megoszthatod.
Jogidoki
Játékmester
Játékmester

Tud-e valaki olyan kérdést

Hozzászólás Szerző: Jogidoki »

Tud-e valaki olyan kérdést feltenni, amelyre nem található válasz a neten? Felajánlok érte a saját pontjaimból 1000 pontot. Kikötés, hogy magánjellegű kérdés nem lehet, csak általános.
black
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Re: Találd ki

Hozzászólás Szerző: black »

Jogidoki írta:Tud-e valaki olyan kérdést feltenni, amelyre nem található válasz a neten? Felajánlok érte a saját pontjaimból 1000 pontot. Kikötés, hogy magánjellegű kérdés nem lehet, csak általános.

Szerintem nincs olyan a neten.Vagyis nincs kérdés amire ne lehetne választ találni a weben.De erről lehetne nyitni egy akár külön témát is. :D
Jogidoki
Játékmester
Játékmester

Hááát! Bizony erre gondoltam én is, hacsak nem magánjellegű a kérdés, nincs semmi amire ne kapnál választ a neten. A napokban hallottam is, hogy egy orvos nyilatkozott, hogy minden beteg, de legalábbis a legtöbb beteg úgy megy hozzá, hogy ANETTET kérdezi meg és kész diagnózissal állít be hozzá. A riporter csodálkozva kérdezte, hogy ki az az Anett, az orvos rögtön válaszolt is, hogy A NET. Ők így hivják egymás között, mert a betegek már tájékozottan, sőt túltájékozottan mennek az orvosi rendelőkbe. Mondjuk én is közéjük tartozom, de előbb megvárom mit mond a doki, és nem előre közlöm vele a diagnózist, mondja meg ő, ő az orvos, de nekem ANETT már megmondta. :R: :R: :R:
Jogidoki
Játékmester
Játékmester

Tud-e valaki olyan kérdést feltenni, amelyre nem található válasz a neten? Felajánlok érte a saját pontjaimból 1000 pontot. Kikötés, hogy magánjellegű kérdés nem lehet, csak általános

Emelem a tétet 10.000 pontra[/size][/color]
mamuska

Hozzászólás Szerző: mamuska »

Olyan biztosan nincs mert a NET olyan okos , mint mi vagyunk :NR: :b:
Válasz küldése