Van kedvenc versed?, vagy idézeted?, bölcsességed?

Ha van valami témád ami másokat is érdekelhet, itt megoszthatod.
xena

Re: Van kedvenc versed?, vagy idézeted?, bölcsességed?

Hozzászólás Szerző: xena » 2013.03.20., szer. 20:22

sniper írta:Kép
Hát igen.....ez nagyon szép......... :I:

Jogidoki
Játékmester
Játékmester
Játéktermi szuper rekordok: 181
Játéktermi rekordok: 4

Hozzászólás Szerző: Jogidoki » 2013.03.21., csüt. 21:11

A VILÁGOT NEM A GONOSZ FOGJA ELPUSZTÍTANI, HANEM AZOK, AKIK VÉGIGNÉZIK A GONOSZSÁGOKAT ÉS NEM CSINÁLNAK SEMMIT. (Albert Einstein)

xena

Hozzászólás Szerző: xena » 2013.03.26., kedd 00:31

.Szóval igenis kell valaki, aki atom biztosan áll mögötted, és nem fél elkapni, ha épp esni készülnél. Aki nem kérdőjelezi meg a lépéseidet, még akkor sem, ha tudja, valami iszonyat nagy baromságot csinálsz. Bízik benned, és hisz abban, hogy még ebből is a legjobbat hozod ki. Ha meg a szakadék felé tartasz egy laza mozdulattal visszaránt a karjai közé, megkímélve attól a fájdalomtól, amit ha egyedül lennél biztosan megszenvedtél volna...

Jogidoki
Játékmester
Játékmester
Játéktermi szuper rekordok: 181
Játéktermi rekordok: 4

Hozzászólás Szerző: Jogidoki » 2013.03.27., szer. 20:41

Kép

xena

Hozzászólás Szerző: xena » 2013.03.27., szer. 20:53

Jogidoki írta:
Kép

Kód: Egész kijelölése

Ez sokszor így van.....de azért vannak kivételek...én büszke vagyok rá, hogy van akire számíthatok!!!! :I:
Szerencsés vagy, hogy még nem ért csalódás, sokáig én is azt hittem, hogy van akire, sőt akikre számíthatok, de ez csak addig tartott, míg konkrét ügy nem keletkezett, amelyben segítség kellett volna. És akkor, akikről azt hittem, sőt ők bizonygatták, hogy mindig számíthatok rájuk ELTŰNTEK, LETAGADTATTÁK magukat!! Azóta nem jelentkeztek, lehet, hogy szégyellik magukat? Tiszta szívemből kívánom, hogy ne érjen ehhez hasonló csalódás, mert az nagyon nem jó.

xena

Hozzászólás Szerző: xena » 2013.03.27., szer. 21:35

xena írta:
Jogidoki írta:
Kép

Kód: Egész kijelölése

Ez sokszor így van.....de azért vannak kivételek...én büszke vagyok rá, hogy van akire számíthatok!!!! :I:
Szerencsés vagy, hogy még nem ért csalódás, sokáig én is azt hittem, hogy van akire, sőt akikre számíthatok, de ez csak addig tartott, míg konkrét ügy nem keletkezett, amelyben segítség kellett volna. És akkor, akikről azt hittem, sőt ők bizonygatták, hogy mindig számíthatok rájuk ELTŰNTEK, LETAGADTATTÁK magukat!! Azóta nem jelentkeztek, lehet, hogy szégyellik magukat? Tiszta szívemből kívánom, hogy ne érjen ehhez hasonló csalódás, mert az nagyon nem jó.
Nagyon sokat csalódtam....hidd el....de van pár ember...akire mindig számíthatok, sőt olyan is az lett...akiről nem is gondoltam volna....ŐKET megbecsülöm!!!!!!! Nincsennek sokan...elég az egy kezem hozzá....de rájuk számíthatok! És ez a fontos!!!!!!!!

xena

Hozzászólás Szerző: xena » 2013.03.30., szomb. 13:37

Kép

2. OLDAL 12. BEJEGYZÉS, KÁROLY MÁR MEGÍRTA

xena

Hozzászólás Szerző: xena » 2013.03.31., vas. 17:20

Nem érdekel hányszor éreztem úgy, hogy nem bírom tovább, nem érdekel hányszor csaptak be. Az sem érdekel hányszor felejtettek el. Amíg vannak barátaim addig talpra tudok állni, egy lépést tenni előre, s emlékeztetni másokat arra, hogy én is létezem! Nem az számít hányszor ért bánat, hanem az, hogy hányszor voltál képes felállni, folytatni, s újrakezdeni! :I:

Válasz küldése